Кулінарія

Рецепт кексу, який готується на основі свіжих яблук, є в кожній російській родині. Зазвичай це сімейний рецепт, передається від бабусь. Такий кекс господиня готує досить часто, як щовечірнє додаток до чаю або кави.

Натхнення для весільного торта сьогодні можна черпати, звідки завгодно. Від стандартних рецептів наших бабусь до цілих конструкцій, які можуть бути прикрашені кондитерської помадкою, і навіть живими квітами.

Перед весіллям можна побачити величезний вибір тортів, вони можуть обчислюватися сотнями і навіть тисячами. Важкий вибір. Який же потрібно вибрати торт, щоб він зумів виділитися на весільному столі? Класичний, елегантний - кондитерський виріб має справити шик. Сучасні торти вже можуть обходитися без громіздких коробок. Весільний торт повинен виділятися своєю кольоровою палітрою. Сучасна тенденція до цих пір намагається дотримуватися чисто білого кольору.

Наближається свято всіх жінок 8 Березня. Кожен чоловік прагне в цей день зробити щасливими жінок, які з ним проживають, і піднести їм не тільки гарні подарунки, красиві квіти, але і організувати святкове застілля. А оскільки не всім представникам сильної статі доступно кулінарне мистецтво, то потрібно знайти вихід з ситуації, обстановки. А проблему легко вирішити, звернувшись на сайт послуг з доставки їжі з ресторану, кафе або піцерії.