Ремонт

У вас є власний заміський будинок? Сім'я росте, і з часом ви розумієте, що ще одна житлова кімната не буде зайвою? Вирішення цього питання знаходиться прямо під дахом вашого будинку, а точніше на горищі. Дизайнери розкажуть, як облаштувати горищне приміщення, і які нюанси при цьому треба врахувати.

Нерідко після кардинального ремонту доводиться міняти меблі для того, щоб вона вписувалася в стилістичне рішення кімнати. Сьогодні це питання може назавжди втратити всю свою актуальність, а все завдяки тому, що на сайті компанії Brass ви зможете підібрати собі меблеві аксесуари і надати вашій «старої» меблів ту родзинку, якої так не вистачає. Компанія Brass поставляє ексклюзивну меблеву фурнітуру на сучасний вітчизняний ринок з Європи, а її асортимент та якість можуть вразити кожного.

Якщо до якісної меблів з елегантним зовнішнім виглядом додати функціональності, то перед нами постане досконалий примірник. Такі тенденції сучасного дизайну інтер'єру: майстри прагнуть поєднувати, здавалося б, непоєднувані матеріали і покращувати конструкцію, підвищуючи комфорт у використанні. Не дарма з'явилася корпусні меблі - це віяння моди, підхід до конструювання, при якому у главу кута ставиться простота формування інтер'єру.

Нанесення на стіни сухих будівельних сумішей, розведених водою, є «сирим» методом вирівнювання стін. Особливістю тут є час, який необхідно, щоб стіни висохли після обробки.

Головним плюсом даного методу є те, що він не зменшує розміри кімнат. А ось очищення поверхні, після якої утворюється багато пилу - це недолік.

На самому початку роботи необхідно дізнатися розміри нерівностей на поверхні стін. Зліва направо вздовж стіни натягують шнур і визначають горизонтальні похибки. Застосування будівельного рівня довжиною від півтора метра також ефективний спосіб.


Перепади нерівностей в межах від 30 до 50 мм вказують нам на те, що слід виконувати їх усунення за допомогою будівельних сумішей.