Ремонт

Нанесення на стіни сухих будівельних сумішей, розведених водою, є «сирим» методом вирівнювання стін. Особливістю тут є час, який необхідно, щоб стіни висохли після обробки.

Головним плюсом даного методу є те, що він не зменшує розміри кімнат. А ось очищення поверхні, після якої утворюється багато пилу - це недолік.

На самому початку роботи необхідно дізнатися розміри нерівностей на поверхні стін. Зліва направо вздовж стіни натягують шнур і визначають горизонтальні похибки. Застосування будівельного рівня довжиною від півтора метра також ефективний спосіб.


Перепади нерівностей в межах від 30 до 50 мм вказують нам на те, що слід виконувати їх усунення за допомогою будівельних сумішей.Робота розбивається на етапи:

• підготовка поверхні;• грунтовка;• встановлення маячків;• нанесення суміші.

Вимкнення електропостачання, видалення шпалер, неякісної штукатурки - це операції при підготовці стін. Тут важлива уважність і акуратність, щоб уникнути пошкодження проводів, захованих в канавках стін.

Для кращого скріплення штукатурки з гіпсу і стіни, її обробляють рідким грунтовкою. Вона запобігає поділ матеріалів на шари і відштовхує вологу від поверхні.

Перед установкою маячків виробляють монтаж рейок. Тут на допомогу прийде схил, який допоможе встановити їх вертикально.

Будівельні суміші виконуються з гіпсу або цементу. Все залежить від функції кімнати (гіпс для житлових кімнат, цемент - для ванн і кухонь).

Рейки видаляють в момент, коли суміш трохи затвердіє. Утворилися порожнечі заповнюються тією ж сумішшю.

Заключним етапом буде нанесення фінішної шпаклівки і виконання шліфування спеціальної «теркою».