Ремонт

Якщо до якісної меблів з елегантним зовнішнім виглядом додати функціональності, то перед нами постане досконалий примірник. Такі тенденції сучасного дизайну інтер'єру: майстри прагнуть поєднувати, здавалося б, непоєднувані матеріали і покращувати конструкцію, підвищуючи комфорт у використанні. Не дарма з'явилася корпусні меблі - це віяння моди, підхід до конструювання, при якому у главу кута ставиться простота формування інтер'єру.


Головний тренд - еклектика стилів і матеріалів. Все частіше випускаються шафи з металу з фурнітурою з пластику, з'явилося багато скла поряд з деревом. Стала актуальною кольорова мозаїка. Класична меблі користувалася успіхом завжди, але тепер з'явився серйозний конкурент - меблі в стилі хай-тек. У ній домінують металеві кольори з відтінком хрому, бронзи або латуні. Втім, вміле поєднання класики і модерну - це «вищий пілотаж». Якщо на футуристичному дивані передбачається тканину замість шкіри, то обов'язково з м'якою текстурою або зовсім шерстю великої в'язки. Стіни прикрашають різноманітні ніші, стелажі та відкриті полиці. Велике значення має модульність, коли єдиний гарнітур складається з частин, які можна компонувати на свій смак. Багатьом полюбилися перфоровані поверхні, які зустрічаються на корпусах світильників, у стільницях і стелажах.

Особливий дизайнерський шик - меблі-трансформер. Всім ми пам'ятаємо з дитинства роботів, які вміють перетворюватися кількома рухами в різну техніку. В основу меблів для дорослих лягла та ж технологія. Тепер диван вміє перетворюватися в ліжко, стіл складається в тумбочку, а деякі види ліжок просто ховаються в стіну. Дуже зручно і функціонально. Форма залежить від каркасу, який, завдяки новим технологіям, стає все більш гнучким. Зовсім не важко зробити занижений і дуже довгий диван з незвичайними підлокітниками і спинкою. Граючи з формами, дизайнери створюють неймовірно елегантну меблі. А додати практичності і витонченості покликані приховані корисні дрібниці: вбудовані світильники, спеціальні відкидні полиці, столики і підноси, що створюють додатковий комфорт.