Ремонт

Нерідко після кардинального ремонту доводиться міняти меблі для того, щоб вона вписувалася в стилістичне рішення кімнати. Сьогодні це питання може назавжди втратити всю свою актуальність, а все завдяки тому, що на сайті компанії Brass ви зможете підібрати собі меблеві аксесуари і надати вашій «старої» меблів ту родзинку, якої так не вистачає. Компанія Brass поставляє ексклюзивну меблеву фурнітуру на сучасний вітчизняний ринок з Європи, а її асортимент та якість можуть вразити кожного.

Чому варто вибирати Brass?

На сьогоднішній день багато виробників меблів і оцінили продовжують оцінювати переваги спільної роботи з компанією Brass. А все тому, що багатий асортимент Brass має всю необхідну високоякісну фурнітуру, яка навряд чи може залишити когось байдужим.

Для вашої зручності на сайті є онлайн-каталог, який постійно поповнюється новинками, тому вам не складе труднощів підібрати для себе оптимальний варіант. Всі вироби, представлені в каталозі, виробляються на великих заводах Європи: в Італії, Іспанії та Туреччини. Завдяки тому, що компанія Brass є офіційним дистриб'ютором, вона пропонує своїм клієнтам прийнятні ціни, які зможуть задовольнити найрізноманітніші потреби покупця.

Ще одним важливим перевагою є постійна наявність на складах усіх позицій. І не важливо, в який час ви зробите замовлення, адже інтернет-магазин приймає замовлення цілодобово. Консультанти зможуть відповісти на всі питання і надати необхідну інформацію про товар, яким ви зацікавитесь. Крім того, на сайті ви зможете знайти корисну інформацію та цікаві факти про виробництві меблів і її дизайн. У представленому каталозі ви зможете підібрати не тільки класичні меблеві ручки, але і найрізноманітніші аксесуари для кухні та ванної, виконані в оригінальному стилі вішалки, тримачі для полиць, петлі і замки, а також екстравагантні меблеві світильники.

Ви точно не розчаруєтеся в якості, зупинивши свій вибір на високоякісної продукції Brass, за допомогою якої зможете без особливих зусиль підкреслити всю оригінальність і красу вашої меблів.