Туризм та відпочинок

Сеул - столиця Південної Кореї, тобто Республіки Корея. Клімат такий же, як в Греції або Туреччини, тому що він знаходиться на одній з ними широті. У 1946 році за містом було затверджено остаточну назву - Сеул. Сеул розділений на 25 префектур. Так як Південна Корея знаменита своєю електронікою, тут розташовуються штаб квартири відомих організацій Самсунг і LG та інших

Користуватися послугами інтернет-бронювання зараз воліє безліч людей. Це дуже зручно, тому що якщо потрібні bilete de avion Chisinau, купити їх можна в лічені хвилини. Можна абсолютно не переживати, якщо у вас в закладках браузера є сайт

Не всі діти люблять географію - деяким важко запам'ятати і країни, і столиці, або просто все це нецікаво, оскільки батьки не зуміли цим предметом зацікавити, і вчитель попався байдужий.

А ви спробуйте перевести все в гру, купіть, наприклад, скретч карта світу і всією сім'єю попутешествуйте по цій карті стираючи одну за одною країни. Грати для дитини завжди цікавіше, ніж просто вчитися, та й ви самі, повірте, станете більш ерудованим, більше дізнаєтеся про інші країни, їх традиції.
Зберіть страва з заморських інгредієнтів

Можете прапорцями відзначити місця, де самі побували, і розповісти докладніше про кожному подорожі своєму малюкові, покажіть, які привезли сувеніри - до scratch map їх можливо навіть прикріпити. Ще одна цікава гра - в страви та інгредієнти. Виберіть з дитиною якусь цікаву страву - наприклад, піцу, намалюйте на картках інгредієнти цієї страви і закріпіть на тих країнах, звідки вони родом, а потім збирайте рецепт, подорожуючи від країни до країни. Сир ви знайдете в Італії, помідори - в Південній Америці, креветки для піци з морепродуктів - в Таїланді а оливки - в Греції.

Можна оформити карту навіть у вигляді настільної гри, приклеївши скотч з кружечками, прокладывающими шлях, з позначеннями, коли гравець повинен пропустити хід або отримує якийсь бонус. Знадобляться ще для цієї гри фішки і кубики. Хто перший «зібрав» піцу - той і виграв. Щось подібне можна придумати і з тваринами, монеткам, рослинами, поштовими марками. Ще дитині стовідсотково сподобається слухати казки з різних куточків нашої планети, а ви по ходу читання показуйте розташування країни на карті, розкажіть про неї якісь цікаві факти.

Скоттиш фолд - надзвичайної краси кішка короткошерстной породи. За свої характерні вуха і походження (виведена в Шотландії в 1961 році) отримала назву шотландської вислоухой.

Правда, є в ній одна особливість: не завжди від вислоухой мами-кішки з'являються такі ж котенята. Суть в тому, що одні і ті ж виробники можуть принести своїм господарям як капловухе фолда, так і прямоухого страйта.

Среднестатистическому россиянину мало что известно о каракалпаках. Возможно кто-то называет их узбеками, но это не так. Каракалпакстан — суверенное государство, находящееся в составе современного Узбекистана. Этот край является вотчиной каракалпаков - народа, который относится к тюркской языковой семье. Общая численность всех каракалпаков составляет около 800 000 человек, львиная доля которых проживает в Каракалпакстане и Узбекистане. Остальные по большей части расселились в Туркменистане, Казахстане, России. Сотни представителей этого восточной нации проживают в Москве, Астрахани и в некоторых других крупных российских городах.