Здоров'я
медична книжка

Сьогодні існує повний список установ, які вимагають від своїх працівників медичну книжку. Даний документ є санітарним паспортом людини. Тому згідно всім записам ця особистість вважається здоровою.

Здоровий сон - необхідна умова для нормальної життєдіяльності людини. Спальня повинна бути вокзалом у світ солодких сновидінь, а ліжко забезпечувати комфорт на вищому рівні. Для того, щоб висипатися солодко, ми рекомендуємо звернути увагу на ортопедичні матраци від компанії Матрамакс. Вони володіють вищою ергономічністю, надійністю і натуральністю.

Зараз в сучасному суспільстві молода пара заздалегідь починає готуватися до вагітності і появи малюка в їх будинку. І це правильно, адже завести малюка дуже відповідальний крок у житті сім'ї. Що б вагітність пройшла без ускладнень потрібно заздалегідь підготуватися психологічно і фізично, а також перевірити стан вашого здоров'я. Результатом ваших старань буде здоровий малюк.

Перед тим, як зачати малюка, необхідно пройти ряд фахівців і зробити ряд аналізів. Основне це кров, сеча, і флюорографія. Для початку відвідайте терапевта, який дасть пояснення станом вашого здоров'я. Потім відвідати стоматолога. Пролікувати всі необхідні зуби, так як вчасно вагітності цього робити не можна з-за шкідливого рентгена і можливого анестезування зубів.